نرم افزار خیریه یسرا

نرم افزار خیریه یسرا سیستم جامع و یکپارچه ، قدرتمند برای موسسات خیریه و سمن ها تشکیل شده از سیستمهای مشارکتهای مردمی و خیرین ، حمایتی و مددکاری ، صندوق صدقات ، مراکز شبانه روزی ، تاج گل ، خدمات پزشکی ، اسکان موقت و سایر سیستمهای مالی و اداری به صورت کامل و یکپارچه

شبکه اجتماعی یسرا

وب سایت یسرا (برگرفته از آیه “إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْراً”) با هدف معرفی موسسات خیریه دارای مجوز رسمی به عموم مردم و کمک به آنها در جهت پیشبرد اهداف خیرخواهانه این موسـسات اقدام به راه اندازی شبکه اجتماعی مختص موسسات خیریه و سمن ها کرده است.

اپلیکیشن موبایل یسرا

یسرا رسانه ای برای برقراری ارتباط بین موسـسات خیریه با نیکوکاران تا بدین وسیله هم اهداف یسرا برآورده شود و هم موسـسات خیریه بتوانند با سهولت بیشتری امورات خود را انجام دهند و هم نیکوکاران کمک هایشان را به نیازمنان واقعی برسانند. از طریق یسرا موسـسات وسمن ها می توانند سطح فعالیت های خود را وسیع تر و گسترده تر تبلیغ کنند و از کمک های خیرین جهت خدمت به نیازمندان در سطح گسترده تری بهره ببرند. همچنین نیکوکاران با سهولت و در هر لحظه و هر مکان کمک های و صدقات روزانه خود را به دست موسـسات برسانند. موسـسات خیریه با ثبت نام در یسرا فعالیت های خود را جهانی می کنند و خیرین با عضویت در یسرا به آسانی به نیازمندان واقعی کمک می کنند.